خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی حسینی

همانطور که می دانید عایق های حرارتی یکی از مفید ترین مصالح استفاده شده در ساختمان است که از هر نظر باعث بالا بردن حس امنیت  و کاهش ریسک موجود در زمان آتش سوزی می شود. این عایق های حرارتی که از انواع مختلف و ترکیبات متفاوتی ساخته شده اند با توجه به شرایط از خود انعطاف نشان می دهند در ادامه به معرفی و چرایی بایدی استفاده از آن می پردازیم پس با وبلاگ دانستنی های بتن همراه باشید. به هر کیفیت درعوض جهت پس انداز سازی گرمای خانه در شتا و سرمای منزل ساختمان در صیف و زمستان به جلوگیری كننده های حرارتی و برودتی ضرورت وافر دارید. به طور كهن و مدرن جلوگیر های حرارتی برای کف،سقف،دیوار،لوله های گرمایشی و سرمایشی،کانال های هوا و هر جایی از شالوده که نیازمندی به عایق کاری داشته باشد،مصرف می شود.

"ادامه مطلب

منابع نفتی و سوخت های فصیلی دیگر که جزو سوخت های فوسیلی به حساب می آیند خواه نا خواه به پایان خود در آینده ای نچندان دور  نزدیک می شوند. جنگهای زیادی تا به حال بر سر این مسئله اتفاق افتاده و انسان های بسیاری به خاطر این زیاده خواهی ها جان خود را از دست داده اند.این جمله را همه ما بارها و بارها شنیده ایم، اما متاسفانه تا زمان حادثه به آن توجه نمی کنیم و وقتی متوجه می شویم که از هر نظر دیگر دیر شده است و چه بسا با ضررهای مالی و جانی بسیار سنگینی همچون حادثه تلخ پلاسکو همراه شود.

عایق حرارتی
عایق حرارتی

امروزه تکنولوژی و فناوری به کمک ساخت تجهیزات ساختمانی آمده اند. شما می توانید با هزینه بسیار جزئی سلامت سازه خود را تامین کرده و باعث بالا رفتن ایمنی در آن سازه شوید. استفاده از ضد حریق در ساختمان ها به ویژه ساختمان های جدید و عمومی یک باید می باشد و از نظر قانون باید به یک الزام تبدیل شود و می توان گفت عایق حرارتی یک باید در استانداردهای ساختمانی است.ادامه مطلب

مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

 

درباره سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic